درباره پمپ وینا

شرکت تدابیر پمپ وینا از سال ۱۳۸۷ فعالیت رسمی خود را در زمینه واردات، فروش و ارائه خدمات پس از فروش در صنعت پمپ آغاز نمود، در دهه اول فعالیت، این شرکت اقدام به واردات و فروش پمپ های برند گراندفوس نمود که توانست سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

درسال ۱۳۹۷ شرکت تدابیر پمپ وینا با مشارکت شرکت معظم سوپرپایپ، اقدام به عرضه پمپ های برند ویلو آلمان نمود و در کنار عرضه قطعات اصلی و ارائه خدمات پس از فروش برتر در برخی از بزرگترین و مهم ترین پروژه های ساخت و تجهیز مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری فعالیت خود را ادامه داد.

درباره ویلو

شرکت ویلو  آلمان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و آب و فاضلاب در جهان است که در بخش گرمایش، تهویه و سرمایش رهبری بازار را در دست دارد، این شرکت در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان تاسیس شده، و بیش از ۱۴۰ سال سابقه و در ۵۰ کشور دنیا حضور مستقیم دارد همچنین ویلو هم‌ اکنون بیش از پانزده هزار مدل پمپ را در پانزده کارخانه در سراسر دنیا تولید می‌کند، میزان فروش این شرکت در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱.۴۶ میلیارد یورو بوده است.

ویلو، با نگاهی به آینده و تمرکز جدی بر تحقیق و توسعه، جایگاه خود را به عنوان یک تامین کننده سیستم و نه تنها تولید کننده کالا، تثبیت کرده و امروزه در بازار جهانی پمپ، مترادف راه‌حل‌های پیشرفته‌ است، ویلو با داشتن بیش از ۷۰۰۰ کارمند در ۶۰ شرکت زیر مجموعه، ایده‌های بلند پروازانه را به راه‌حل‌های کاربردی تبدیل می‌کند؛ راه‌حل‌هایی که هر کدام یک نقطه عطف در این صنعت به‌شمار می روند و با پیش‌بینی نیازهای بازار، کالاهایی نوآورانه و با کیفیت تولید می‌شود تا زندگی را آسان‌تر کند. این چیزی است که آن را “ پیشگام برای شما ” می‌دانیم، “پیشگام برای شما” شعار ویلو است  زیرا این شرکت با پیش بینی نیاز های بازار، کالاهایی نوآورانه و با کیفیت تولید میکند تا در آسان تر شدن زندگی انسان ها، نقش داشته باشد.

استراتژی کمپانی ویلو:

محدودیت در منابع تجدید ناپذیر مانند انرژی و آب برای ویلو به معنای تمرکز بیش تر در ارائه پمپ های کم مصرف و پر بازده برای گرمایش، تهویه مطبوع، آب رسانی و دفع فاضلاب است.

این امر طراحی سیستم های نوآورانه دارای اجزای یکپارچه را ضروری ساخته است تا به عنوان راه حل هایی  برای استفاده بهینه از انرژی و کارایی بیشتر در زمینه تامین و سالم سازی آب در خانه ها، آپارتمان ها، ساختمان های اداری، صنعتی، بیمارستان ها و هتل ها، استفاده شود.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.