استفاده از آب آشامیدنی گرانبها

آب برای زندگی ضروری است و به بالاترین کیفیت نیاز دارد. این همچنین در مورد فناوری کنترل و محافظت از تامین آب گرم خانگی صدق می کند. سیرکولاتورهای Wilo راه حلی برای همه کسانی است که بیشترین نیاز را در مورد عملکرد و راحتی دارند.

 

آب یکی از مهمترین منابع در سراسر جهان است. و این همان چیزی است که مدیریت پایدار این منبع را بسیار مهم می کند. بیش از 70 درصد از سطح زمین را آب پوشانده است، اما تنها کسری از این مقدار کاملاً برای استفاده به عنوان آب آشامیدنی مناسب است. آب مورد استفاده برای آب آشامیدنی به صورت 70 درصد آب زیرزمینی و آب چشمه استخراج می شود.

 

تصویری از آب

 

راه حلی که نتیجه میدهد

عدم گردش یا فاصله زیاد لوله اغلب دلایلی هستند که آب سرد ابتدا از شیر خارج می شود و دمای آب تنها به تدریج افزایش می یابد.

تا زمانی که آب به دمای مطلوب برسد، چندین لیتر آب آشامیدنی هدر می رود. سیرکولاتورهای Wilo در هنگام کار با آب، ماده ای که برای زندگی ضروری است، دقیق ترین الزامات کیفیت را برآورده می کنند. آنها عملکرد بدون مشکل را تضمین می کنند و به خصوص کارآمد هستند، به این معنی که در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

فناوری هوشمند می تواند هر دو را انجام دهد: آب گرم را به سرعت فراهم می کند، در عین حال در انرژی و منابع صرفه جویی می کند.

 

کیفیت آب

کیفیت آب معمولاً به طور قانونی توسط دستورالعمل ها، توصیه ها و مقررات مختلف تنظیم و کنترل می شود. طعم آب آشامیدنی در بسیاری از مناطق به دلیل مواد معدنی متفاوتی که در آب از زمین و بسترهای سنگی که آب از آن عبور می کند حل می شود، متفاوت است. آب آشامیدنی سالم و تمیز بی رنگ و شفاف و همچنین از نظر طعم خنثی، بی بو و بی خطر است.

فرآیند تامین آب آشامیدنی از استخراج، تصفیه و توزیع آب تشکیل شده است. در طول زنجیره کامل فرآیند تامین آب آشامیدنی، حفظ موانع آلودگی بسیار مهم است تا نیاز به تصفیه فنی را به حداقل برساند.

آلودگي ناشي از مواد، در سيستم هاي توزيعي كه به شيوه مناسب نصب شده اند و به طور منظم و صحيح نگهداري و بهره برداري مي شوند، رخ نمي دهد. بنابراین مؤلفه تعیین کننده برای کیفیت بالای آب آشامیدنی، مدیریت عالی سیستم ها است که مسئولیت آن بر عهده شرکت های آب و مالکان یا اپراتورهای ساختمان است.

برای رویارویی با این چالش‌ها، Wilo راه‌حل‌های مناسب و باکیفیت را برای تامین آب آشامیدنی ارائه می‌دهد که می‌توانید به آن تکیه کنید.

مدل های پمپ تقویت فشار زمینی طبقاتی: