افزایش فشار

کوه های زیبا و دره های طولانی آرزوی هر پیاده روی است. با این حال، برای یک شرکت آبرسانی، این سناریو مجموعه بسیار پیچیده ای از چالش ها را ایجاد می کند. پمپ‌های کارآمدی که می‌توانند دائماً فشار مناسب و برنامه‌ریزی خوب را تأمین کنند، برای تأمین مطمئن مناطقی که دارای تفاوت‌های قابل‌توجه در ارتفاع و نقاط مصرف متعددی می باشند، ضروری هستند.

با این حال، حتی در مناطقی که از نظر جغرافیایی کمتر قابل توجه هستند، آب همچنان باید در فواصل طولانی حمل و نقل و توزیع شود. به خصوص در شهرهای بزرگ با ساختمان های بلند و بزرگ متعدد، توزیع در فشار صحیح چالشی است که نباید دست کم گرفت زیرا نیاز به شبکه توزیع عظیمی از لوله ها دارد.

 

مدیریت فشار کارآمد از آب به مصرف کننده

تامین آب مطمئن و بدون مشکل برای تضمین استانداردهای زندگی و سلامت مردم ضروری است.

لوله‌کشی قدیمی اغلب مشکل ایجاد می‌کند، زیرا وقتی دائماً تحت فشار آب قرار می‌گیرد متخلخل می‌شود.

این به نوبه خود باعث ایجاد شکاف هایی می شود که از طریق آن آب از بین می رود. برای جلوگیری از این نوع از دست دادن آب، سیستم لوله آب به طور مداوم توسط دستگاه های الکترونیکی بازرسی می شود. روش دیگر برای به حداقل رساندن تلفات ناشی از فشار بیش از حد در لوله ها، انتخاب پمپ مناسب با مدیریت فشار کارآمد است.

پمپ های مطمئن و هوشمند Wilo تضمین می کنند که فشار مورد نظر همیشه به مصرف کننده نهایی برسد و از اتلاف آن جلوگیری بعمل آورد.

 

مدل های پمپ تقویت فشار زمینی طبقاتی: