درباره ویلو

شرکت ویلو  آلمان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و آب و فاضلاب در جهان است که در بخش گرمایش، تهویه و سرمایش رهبری بازار را در دست دارد.

این شرکت در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان تاسیس شده، و بیش از 140 سال سابقه و در 50 کشور دنیا حضور مستقیم دارد.

 

ویلو هم‌ اکنون بیش از 15 هزار مدل پمپ را در 15 کارخانه در سراسر دنیا تولید می‌کند. میزان فروش این شرکت در سال 2018 بیش از 1.46 میلیارد یورو بوده است.

ویلو، با نگاهی به آینده و تمرکز جدی بر تحقیق و توسعه، جایگاه خود را به عنوان یک تامین کننده سیستم و نه تنها تولید کننده کالا، تثبیت کرده و امروزه در بازار جهانی پمپ، مترادف راه‌حل‌های پیشرفته‌ است.

 

ویلو با داشتن بیش از 7000 کارمند در 60 شرکت زیر مجموعه، ایده‌های بلند پروازانه را به راه‌حل‌های کاربردی تبدیل می‌کند؛ راه‌حل‌هایی که هر کدام یک نقطه عطف در این صنعت به‌شمار می روند و با پیش‌بینی نیازهای بازار، کالاهایی نوآورانه و با کیفیت تولید می‌شود تا زندگی را آسان‌تر کند. این چیزی است که آن را “ پیشگام برای شما ” می‌دانیم.

“پیشگام برای شما” شعار ویلو است؛  چون این شرکت با پیش بینی نیاز های بازار، کالاهایی نوآورانه و با کیفیت تولید میکند تا در آسان تر شدن زندگی انسان ها، نقش داشته باشد.

 

 

 

استراتژی ویلو:

محدودیت در منابع تجدید ناپذیر مانند انرژی و آب برای ویلو به معنای تمرکز بیش تر در ارائه پمپ های کم مصرف و پر بازده برای گرمایش، تهویه مطبوع، آب رسانی و دفع فاضلاب است.

این امر طراحی سیستم های نوآورانه دارای اجزای یکپارچه را ضروری ساخته است تا به عنوان راه حل هایی  برای استفاده بهینه از انرژی و کارایی بیشتر در زمینه تامین و سالم سازی آب در خانه ها، آپارتمان ها، ساختمان های اداری، صنعتی، بیمارستان ها و هتل ها، استفاده شود.

 

اکسین لند
اکسین لند

Leave Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.